Näyttelyt 2019

Seinäjoki ryh 19.5 tuomarina Kirsi Honkanen

Musta/Ruskea
Urokset
Blackbagheera’s Moonlight Shadow NUO ERI1 SA PU4 VARA-SERT
Litleo Vom Lenninger Tal AVO ERI1 SA PU2 SERT-> FI MVA
Mustan Nuukan Kevään Luka AVO EH2
Damirazin Ihmeen Lumottu Miekka VAL ERI1 SA PU1 ROP
Damirazin Öisin Tähtipoika VAL ERI2 SA PU3

Muun väriset
Urokset
Pienenpolun Milo JUN ERI1
Solvargens Knight Of Hearts AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA ROP

Nartut
Talvitassun Briljantti Blondi JUN ERI1
Nugadogin Jisleen NUO ERI1 SA PN2 SERT
Kotilan Rosmariini AVO EH1
Black Caesar’s Funky Girl VAL ERI1 SA PN1 VSP

Valkoinen
Urokset
Joutsenvaara Zeppelin VAL ERI1 SA PU1 ROP

Rauma kr 19.5 tuomarina Markku Kipinä
Musta/Ruskea
Urokset
Wildchills What Is Happening JUN ERI1 SA PU2 SERT ROP-Junior
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU1 ROP
Mylegend Black Jack VAL ERI2 SA PU3

Nartut
Jotamillen Princess Prisca NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
Mikälie Joku Pirre NUO H

Muun väriset
Urokset
Pianata’s Gauleiter JUN ERI1 SA PU2 SERT ROP-Junior
Muscular Ukko-Pekka Tuo Kuu Kaakon Yllä NUO ERI1
Damirazin Aito Ammattilainen VAL ERI1 SA PU1 ROP
Mintgarden’s Raikas VET ERI1 SA PU3 VSP-VET

Nartut
Damirazin Kaikista Kiehtovin JUN ERI1
Aureahof’s Careless Whisper NUO EH1
Muscular On Malja Musta Jonka Kohotan NUO EH2
Tupsulan Baileys Mantelinmakuinen VAL ERI1 SA PN1 VSP
Pianata’s American Dumdum Pops VET ERI1 SA PN2 ROP-VET

Valkoinen
Urokset
Dazzling White V H Bearehöfke JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP-Junior ROP

 

Sipoo ryh 19.5 tuomarina Saija Juutilainen
Musta/Ruskea
Nartut
Biccolo Queen Ambrose JUN ERI1

Muun väriset
Urokset
Muscular Jos Kuu Ei Paistaisi Hopeaansa NUO EH1

Nartut
Nonita Unelmien Ursula PEN 1 KP ROP-Pentu
Solvargens Kiss Me Quick JUN EH2
Whiskingtail’s Amazing Angelina JUN ERI1
Pianata’s First World Problems NUO ERI1 SA PN1 SERT ROP
Suloisuuden Best Of Joy NUO EH2
Eleante AVO H

Lestijärvi ryh 18.5 tuomarina Reino Korpela
Muun väriset
Urokset
Ukontuulen Rosvo-Ritari VAL ERI1 SA PU1 ROPNartut
Pikkulaakson Cinna AVO EH1Valkoinen
Nartut
Apollonia JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP
Ukontuulen Mielitietty NUO EH1

Pietarsaari ryh 18.5 tuomarina Hanna-Riina Aho
Musta/Ruskea
Urokset
Gierrat Savar AVO EH2
Litleo Vom Lenninger Tal AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP

Nartut
Gierrat Xida AVO ERI1 SA PN1 SERT VSP

Muun väriset
Urokset
Ravasgang’s Be Commander AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP

Nartut
Bliss Kiss Barking Up The Wrong Tree NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
Gierrat Ädel NUO ERI2

Rautjärvi ryh 18.5 tuomarina Maija Mäkinen
Muun väriset
Nartut
Lecibsin Ellinora PEN 1 KP ROP-Pentu
Damirazin Ikioma Ilotulite NUO ERI1

Valkoinen
Urokset
Nanaleen Helmenhohto VAL ERI1 SA PU1 ROP
Tempore Vae Victis VET EH1

Taivalkoski ryh 18.5 tuomarina Tapio Kakko
Musta/Ruskea
Urokset
Blackbagheera’s Moonlight Shadow NUO ERI1 SA PU1 SERT ROPNartut
Mysis Lumisade JUN ERI1
Lapintähti Suffeli NUO ERI1
Kia-Rina Quutar VAL EH1Muun väriset
Urokset
Gierrat Kelo PEN 1
Jemakon Taikaheppu JUN EH1
Kotilan Kerkko-Uolevi NUO ERI1 SA PU1 SERT ROPNartut
Pompparinniityn Huvitus VET ERI1 ROP-VET

Valkoinen
Nartut
Mikälie Ikijää VET ERI1 ROP-VET

Mynämäki kr 18.5 tuomarina Kalvo Kriisk
Musta/Ruskea
Urokset
Akwarellan Hopscotch JUN ERI1 SA PU2 SERT
Mylegend Black Jack VAL ERI1 SA PU1 ROP

Nartut
Akwarellan Viivi AVO EH3
Damirazin Ilmetty Ihmeentekijä AVO ERI2
Tiitu AVO ERI1 SA PN1 SERT VSP

Muun väriset
Urokset
Aureahof’s First We Take Manhattan PEN 1 KP ROP-Pentu
Akwarellan Butterscotch JUN ERI1
Pienenpolun Aikamoinen Yllätys AVO ERI1 SA PU2 SERT-> FI MVA
Damirazin Bohjan Kruunu VAL ERI1 SA PU1 VSP
Monet VET ERI1 ROP-VET

Nartut
Akwarellan Heart Throb JUN ERI1
Aureahof’s Careless Whisper NUO ERI1
Damirazin Auringon Lahja AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA ROP
Lecibsin Isabel VET ERI1 VSP-VET

Valkoinen
Urokset
Dazzling White V H Bearehöfke JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Abcanitzin Slaine AVO ERI1

Nartut
Tinrose’s Snowangel NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP

Lapua ryh 4.5 tuomarina Elina Haapaniemi
Musta/Ruskea
Urokset
Damirazin Ihmeen Lumottu Miekka VAL ERI2
Damirazin Öisin Tähtipoika VAL ERI1 SA PU1 ROPValkoinen
Urokset
Joutsenvaaran Zeppelin VAL ERI1

Iisalmi nord 12.5 tuomarina Zorica Blomqvist
Musta/Ruskea
Urokset
Magical Rose’s Get Ready For This AVO EH1
Ticapon Urban Lord VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT ROP
Ticapon Ultima Fighter VET ERI1 SA PU2 NORD VARA-SERT ROP-VET BIS2-VET

Nartut
Biccolo Queen Aisleen JUN ERI1 SA PN1 SERT NORD SERT RC ROP-JUNIOR VSP
Hulmukan Mimmi AVO ERI1
Kia-Rina Musta-Maija VET ERI1 VSP-VET

Muun väriset
Urokset
Saagamurun Syypää Sun Hymyyn AVO ERI1 SA PU1 SERT NORD SERT ROP
Joccarilla Briljant Bruno AVO H

Nartut
Thelmatuulikki JUN H
Mahti Vahdin Olena AVO EH1
Zibacan Aikansa Odotettu VAL EH1
Thomdy Dom’s Que Sera Sera VET ERI1 ROP-VET

Valkoinen
Nartut
Apollonia JUN ERI1 SA PN1 SERT NORD SERT ROP

Jämsä ryh 11.5 tuomarina Paula Heikkinen-Lehkonen
Musta/Ruskea
Urokset
Hulmukan Quentin AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP
Ticapon Ultima Fighter VET ERI1 SA PU2 ROP-VET

Muun väriset
Urokset
Mintgarden’s Hickstead JUN EH1
Mahti Vahdin Xavier VET ERI1 SA PU1 ROP-VET VSP

Nartut
Mahti Vahdin Yemina JUN EH2
Mahti Vahdin Ziva JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Memeline’s Antimaterial Girl AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP
Mahti Vahdin Pandora VET EH1

Kasvattajaluokka

Kennel Mahti Vahdin 1 KP ROP-Kasvattaja

Valkoinen
Nartut
Ruskaharjun Amalia AVO ERI1 SA PN1 SERT ROP

Oulainen ryh 11.5 tuomarina Anneli Pukkila
Musta/Ruskea
Urokset
Bobbydollar AVO ERI1 SA PU2
Gierrat Xanto AVO EH2
Gierrat Xarro VAL ERI1 SA PU1 ROP

Nartut
Gierrat Ågot NUO ERI2
Lapintähti Suffeli NUO ERI1
Hulmukan Laura VAL ERI1 SA PN1 VSP

Muun väriset
Urokset
Damirazin Ehdoton Esiintyjä AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA ROP
Gierrat Yukon VAL ERI1 SA PU2

Nartut
Apollonia JUN EH1
Berryspitz Jola NUO EH1
Gierrat Yola AVO EH1

Valkoinen
Urokset
Ruskaharjun Be My Brave Heart JUN EH1

Helsinki KV 11.5 tuomarina Regina Blessing
Musta/Ruskea
Urokset
Wildchills What Is Happening JUN ERI1 SA PU1 SERT VSP
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU2 CACIB
Mylegend Black Jack VAL ERI2 SA PU3 VARA-CACIB
Tariquun Woody Woodpecker VAL ERI3

Nartut
Biccolo Queen Amoreeva JUN ERI1 SA PN1 SERT RC ROP-JUNIOR ROP RYP-3
Jotamillen Princess Prisca NUO ERI1 SA PN2 VARA-SERT CACIB
Tiitu AVO EH1
Sirbendur Destination VAL ERI1 SA PN3 VARA-CACIB

Muun väriset
Urokset
Aureahof’s Could Be Covfefe NUO ERI3
Pianata’s Fake It Till You Make It NUO ERI1 SA PU2 SERT VARA-CACIB
Sirbendur Easygoing NUO ERI2
Chudovolk Emerald VAL ERI
Damirazin Bohjan Kruunu VAL ERI2 SA PU3
Damirazin Viimeinen Niitti VAL ERI
Damirazin Yhä Yllättäjä VAL ERI4
Mintgarden’s Berlin VAL ERI3
Tariquun Walt Disney VAL ERI1 SA PU1 CACIB VSP
Monet VET ERI1 SA PU4 ROP-VET

Nartut
Nonita Unelmien Ursula PEN 1 KP ROP-Pentu
Tariquun Serpentiini JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT RC ROP-JUNIOR
Tempore Nothing New JUN ERI2
Damirazin Jäätävä Jääkukka NUO ERI2
Pianata’s First World Problems NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
Sirbendur Earlybird NUO EH4
Suloisuuden Best Of Joy NUO EH
Whiskingtail’s Amazing Angelina NUO ERI3
Damirazin Häikäisevä Hienohelma AVO EH2
Dragonhill Hello Kitty AVO EH1
Mintgarden’s Elverum VAL EH1
Pianata’s American Dumdum Pops VET ERI1 SA PN3 VSP-VET

Valkoinen
Urokset
Nanaleen Helmenhohto VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP

Raahe ryh 5.5 tuomarina Kirsi Honkanen
Musta/Ruskea
Urokset
Bobbydollar AVO ERI1 SA PU2 SERT-> FI MVA
Gierrat Xarro VAL ERI1 SA PU1 VSP

Nartut
Gwendorian Amazing Amelia PEN 1 KP ROP-Pentu
Mysis Lumisade JUN EH1
Damirazin Hehkuva Sankarin Kyynel NUO ERI2
Gierrat Ågot NUO H
Lapintähti Suffeli NUO ERI3
Veralan Loistava Likka NUO ERI1 SA PN2 SERT
Ciasman Quaerter Mile AVO EH2
Davalyan Black Unforgettable Vision AVO ERI1
Gierrat Xida AVO H
Hulmukan Laura VAL ERI1 SA PN1 ROP RYP-3

Muun väriset
Urokset
Kotilan Kerkko-Uolevi NUO ERI1 SA PU2 VARA-SERT
Damirazin Ehdoton Esiintyjä AVO ERI2 SA PU3
Graubube Erst Schwarm AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP
Gierrat Yukon VAL ERI1 SA PU4

Nartut
Aitohelmi JUN ERI1
Berryspitz Jetta NUO HYL
Berryspitz Jola NUO EH2
Veralan Meritähti NUO ERI1
Gierrat Risku AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA VSP
Pikkulaakson Cecilia AVO ERI2
Mintgarden’s Magna VET ERI1 SA PN2 ROP-VET

Valkoinen
Urokset
Ruskaharjun Be My Brave Heart JUN ERI1

Tampere KV 5.5 tuomarina Erika Häkkinen
Musta/Ruskea
Urokset
Wildchills What Is Happening NUO ERI1 SA PU1 SERT CACIB ROP
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU2 VARA-CACIB
Mustanpaimenen Vili VAL ERI3
Mylegend Black Jack VAL ERI2 SA PU3
Pauli VAL EH4
Teddybear Rockers Bronxville VAL H

Nartut
Biccolo Queen Aisleen JUN ERI2 SA PN4
Biccolo Queen Amoreeva JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
Ticapon How About Me JUN H
Jotamillen Princess Prisca NUO ERI1 SA PN2 VARA-SERT CACIB
Bendis Vom Bollmannbrunnen VET ERI1 SA PN3 ROP-VET

Muun väriset
Urokset
Finfidelin Honorable JUN ERI1
Mahti Vahdin Zayden JUN H
Mintgarden’s Helsinki JUN EH2
Memeline’s Antihero Revolution AVO ERI2 SA PU3 VARA-SERT
Tempore Aimed At AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA CACIB ROP
Damirazin Aito Ammattilainen VAL ERI1 SA PU2 VARA-CACIB

Nartut
Jineritz Femi JUN EH
Krispesan Damita Dahlia JUN EH3
Lapponia Am Jungfernbach JUN EH4
Peurakallion Säihkyvä Safiiri JUN ERI1 SA PN4 VARA-SERT
Power Dee’s Dream On Honey Bee JUN ERI2
Aureahof’s Careless Whisper NUO H
Kujeen Hestia NUO ERI1 SA PN3 SERT VARA-CACIB
Nugadogin Jisleen NUO ERI2
Mahti Vahdin Soraya AVO EH1
Nonita Enkelin Unelma VAL H
Nugadogin Biccolo VAL ERI2
Nugadogin Brilla-Bernilla VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP
Kujeen Cleopatra VET ERI2
Mintgarden’s Ursel VET ERI1 SA PN2 ROP-VET

Valkoinen
Urokset
Damirazin Lumen Luoma PEN 1 KP VSP-Pentu
Damirazin Byrstötähden Beräsin NUO ERI1 SA PU1 SERT CACIB VSP
Nanaleen Hyriopsis AVO EH1

Nartut
Damirazin Legendaarinen Leidi PEN 1 KP ROP-Pentu
Dazzling Bliss V.H. Bearehöfke JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP

Pöytyä ryh 4.5 tuomarina Kirsi Honkanen
Musta/Ruskea
Nartut
Mikälie Joku Pirre NUO H

Muun väriset
Urokset
Tassukankareen Puppe NUO ERI1
Gleizz Fifty Shades Darker AVO ERI1
Tampere Nord 4.5 tuomarina Brian Carroll
Musta/Ruskea
Urokset
Akwarellan Hopscotch JUN ERI1 SA PU1 SERT NORD SERT ROP
Akwarellan Rölli AVO ERI1 SA PU4 VARA-SERT
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU2 NORD VARA-SERT
Damirazin X-Tra X-Pertti VAL ERI
Mylegend Black Jack VAL ERI2 SA PU3
Pauli VAL ERI3
Teddybear Rockers Bronxville VAL ERI4

Nartut
Biccolo Queen Aisleen JUN ERI2 SA PN3
Biccolo Queen Amoreeva JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT NORD VARA-SERT
Jotamillen Princess Prisca NUO ERI1 SA PN1 SERT NORD SERT VSP
Damirazin Ilmetty Ihmeentekijä AVO EH2
Kujeen Fara AVO EH3
Tiitu AVO ERI1 SA
Nugadogin Gypsy Queen VAL ERI2 SA
Solvargens Nightwish VAL ERI1 SA PN4

Muun väriset
Urokset
Aureahof’s First We Take Manhattan PEN 1 KP ROP-Pentu
Akwarellan Butterscotch JUN ERI1 SA PU3 SERT
Finfidelin Honorable JUN EH3
Mintgarden’s Helsinki JUN ERI2
Memeline’s Antihero Revolution AVO ERI1 SA PU4 VARA-SERT
Damirazin Bohjan Kruunu VAL ERI2 SA PU2 NORD VARA-SERT
Damirazin Viimeinen Niitti VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT ROP
Monet VET ERI1 ROP-VET

Nartut
Krispesan Damita Dahlia JUN ERI1 SA PN4 VARA-SERT
Lapponia Am Jungfernbach JUN ERI2 SA
Peurakallion Säihkyvä Safiiri JUN EH4
Power Dee’s Dream On Honey Bee JUN ERI3
Aureahof’s Careless Whisper NUO EH2
Kujeen Hestia NUO ERI1 SA
Nugadogin Jisleen NUO EH3
Akwarellan Venny AVO ERI1 SA PN2 SERT NORD VARA-SERT
Nugadogin Biccolo VAL ERI1 SA PN1 NORD SERT VSP
Nugadogin Brilla-Bernilla VAL ERI2 SA PN3
Kujeen Cleopatra VET EH1

Valkoiset
Urokset
Damirazin Lumen Luoma PEN 1 KP ROP-Pentu
Dazzling White V H Bearehöfke JUN ERI1 SA PU2 VARA-SERT VARA NORD SERT
Damirazin Byrstötähden Beräsin NUO ERI1 SA PU1 SERT NORD SERT ROP
Nanaleen Hyriopsis AVO EH1

Nartut
Dazzling Bliss V.H. Bearehöfke JUN ERI1 SA PN1 SERT NORD SERT VSP
Lahti ryh 1.5 tuomarina Tuula Savolainen
Musta/Ruskea
Urokset
Wildchills What Is Happening JUN ERI1 SA PU2 SERT
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU1 ROP

Nartut
Biccolo Queen Ambrose JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Jotamillen Princess Prisca NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP

Muun väriset
Urokset
Black Caesar’s Iron Man JUN EH2
Mintgarden’s Hickstead JUN EH1
Mahti Vahdin Sheridan AVO ERI1 SA PU3 SERT
Black Caesar’s Dark Passion VAL ERI1 SA PU2
Black Caesar’s Xerxes VAL ERI3
Black Caesar’s Zeus VAL ERI2
Black Caesar’s Jamboree VET ERI1 SA PU1 ROP-VET ROP RYP4 BIS-VET3

Nartut
Poptail`s Because Of You PEN 1 KP ROP-Pentu
Black Caesar’s Insomnia JUN ERI3
Krispesan Damita Dahlia JUN ERI1 SA
Tariquun Serpentiini JUN ERI2
Tempore Nothing New JUN EH4
Damirazin Ikioma Ilotulite NUO ERI1 SA PN3 VARA-SERT
Jineritz Electra NUO ERI2 SA PN4
Pianata’s First World Problems NUO ERI3 SA
Mahti Vahdin Pepita AVO EH
Nanaleen Helmiäinen AVO ERI2 SA
Poptail’s Always On My Mind AVO ERI1 SA PN2 SERT
Suloisuuden Ainoa Laatuaan AVO EH3
Tempore And Action AVO EH4
Black Caesar’s Anastasia VAL ERI1 SA PN1 VSP
Black Caesar’s Funky Girl VAL ERI2 SA
Kujeen Cleopatra VET ERI1 SA VSP-VET

Kasvattajaluokka
Kennel Black Caesar’s 1 KP ROP & BIS-1 Kasvattaja

Kouvola ryh 28.4 tuomarina Tanya Ahlman-Stockmari
Musta/Ruskea
Nartut
Damirazin Halla Yön Hengetär VET ERI1 SA PN1 ROP-VET ROP

Muun väriset
Urokset
Lumikummun Viljo JUN H
Black Caesar’s Dark Passion AVO ERI2 SA PU4
Tempore Let Loose AVO ERI1 SA PU3 SERT
Black Caesar’s Zeus VAL ERI2
Damirazin Yhä Yllättäjä VAL ERI1 SA PU2
Black Caesar’s Jamboree VET ERI1 SA PU1 ROP-VET VSP BIS-VET 2

Nartut
Krispesan Damita Dahlia PEN 1 KP ROP-Pentu
Tempore Nothing New JUN H
Black Caesar’s Gogo Nuts AVO H
Kutrin Rosalie AVO H
Poptail’s Always On My Mind AVO EH1
Black Caesar’s Anastasia VAL ERI2 SA PN2
Black Caesar’s Funky Girl VAL ERI1 SA PN1 ROP
Lecibsin Isabel VET EH1

Kasvattajaluokka
Kennel Black Caesar’s 1 KP ROP & BIS3- Kasvattaja

Kiuruvesi ryh 28.4 tuomarina Veli-Pekka Kumpumäki
Musta/Ruskea
Urokset
Blackbagheera’s Can’t Catch Me AVO EH1
Mintgarden’s Feldspar VET ERI1 ROP-VET

Nartut
Biccolo Queen Aisleen JUN EH1
Kotilan Eve AVO H

Muun väriset
Urokset
Kotilan Asterix NUO H
Kotilan Kerkko-Uolevi NUO EH2
Saagamurun Syypää Sun Hymyyn NUO ERI1
Damirazin Ehdoton Esiintyjä AVO EH1
Ravasgang’s Be Commander AVO EH2

Nartut
Apollonia PEN 1 KP ROP-Pentu
Power Dee’s Dream On Honey Bee JUN ERI1
Pikkulaakson Cecilia AVO ERI1
Pikkulaakson Cinna AVO EH2
Sirbendur Eyecatcher AVO HYL

Ruovesi ryh 27.4 tuomarina Anneli Sutela
Musta/Ruskea
Urokset
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU1 ROP RYP-1 BIS-2

Nartut
Ticapon How About Me JUN EH1

Valkoinen
Urokset
Nanaleen Hyriopsis AVO EH1
Laitila ryh 27.4 tuomarina Anneli Pukkila
Muun väriset
Nartut
Lecibsin Isabel VET EH1

Valkoinen
Nartut
Tinrose’s Snowangel JUN EH1

Harjavalta ryh 20.4 tuomarina Hilkka Salohalla
Musta/Ruskea
Urokset
Ilowimman Aina Valmis AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP

Muun väriset
Urokset
Aureahof’s First We Take Manhattan PEN 1 KP ROP-Pentu
Memeline’s Bright Nightless Night JUN ERI2
Power Dee’s Dream Of Rico’s Day JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Muscular Jos Kuu Ei Paistaisi Hopeaansa NUO EH2
Nugadogin Kubic NUO ERI1 SA PU2 VARA-SERT
Krispesan Bryson Bright AVO ERI1
Mahti Vahdin Xavier VET ERI1 SA PU3 ROP-VET

Nartut
Krispesan Damita Dahlia PEN 1 KP VSP-Pentu
Damirazin Kermakaramelli JUN EH3
Memeline’s Bloom Of Midsummer JUN EH4
Peurakallion Säihkyvä Safiiri JUN ERI2 SA PN3
Power Dee’s Dream On Honey Bee JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Nugadogin Jisleen NUO H
Tupsulan Blossa Savunmakuinen AVO ERI1 SA PN1 SERT VSP
Lecibsin Isabel VET EH1

Imatra Nord 20.4 tuomarina Jussi Liimatainen
Musta/Ruskea
Urokset
Damirazin Öisin Tähtipoika VAL ERI2
Krispesan Paxton Prankter VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT ROP

Nartut
Bendis Vom Bollmannbrunnen VET ERI1 SA PN1 NORD SERT ROP-VET VSP

Muun väriset
Urokset
Kotilan Asterix NUO ERI1
Bliss Kiss Cookie Dough AVO ERI1 SA PU1 SERT NORD SERT VSP
Osku AVO ERI3
Pienenpolun Lapin Ruska AVO ERI2
Black Caesar’s Zeus VAL ERI1 SA PU2 VARA NORD SERT

Nartut
Hulahulan Dirty Dancing JUN EH2
Tariquun Serpentiini JUN ERI1 SA PN1 SERT NORD SERT ROP
Damirazin Ikioma Ilotulite NUO ERI1
Aamunkoi Gamila AVO ERI1 SA PN4 VARA-SERT
Omenavarkaan Bikku Muija AVO EH2
Senita Grappa AVO H
Black Caesar’s Funky Girl VAL ERI1 SA PN2 VARA NORD SERT
Mintgarden’s Ursel VET ERI1 SA PN3 ROP-VET

Valkoinen
Urokset
Hight Voltage Lukato Gold JUN ERI1
Darrenhoff Ice Cold NUO EH1
Satasen Vesta-Tuuistuu AVO EH1
Snowfever Van Het Bearehöfke VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT ROP
Tempore Vae Victis VET EH1

Nartut
Hello Kitty Am Jungfernbach VAL ERI1
Kitee ryh 14.4 tuomarina Hedi Kumm
Musta/Ruskea
Urokset
Pirmittwolf Evening Star AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA ROP

Nartut
Jopas On Manta Mahtava JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP

Muun väriset
Urokset
Bliss Kiss Cookie Dough AVO ERI2
Jopas On Barbarossa AVO ERI1 SA PU3 VARA-SERT
Osku AVO EH3
Black Caesar’s Dark Passion VAL ERI2 SA PU2 SERT-> FI MVA
Lakeweilers Koda VAL ERI1 SA PU1 ROP

Nartut
Rompeli JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
Damirazin Ikioma Ilotulite NUO ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Black Caesar’s Dream Witch AVO ERI1 SA PN3
Black Caesar’s Gogo Nuts AVO ERI2
Krispesan Sienna Sensitive VAL ERI1 SA PN4

Valkoinen
Urokset
Hight Voltage Lukato Gold JUN ERI1 SA PU2 VARA-SERT
Prince Of Belgium Van Het Sneeuwvlokje AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA ROP

Nartut
Hello Kitty Am Jungfernbach VAL ERI1 SA PN1 VSP

Lahti 30.3 KV tuomarina Gail Patterson mu/ru & mv  Lilian Fogh Christensen valk
Musta/Ruskea
Urokset
Wildchills What Is Happening JUN ERI1
Pirmittwolf Evening Star AVO ERI3
Tariquun Woody Woodpecker AVO ERI1 SA PU3 SERT-> FI MVA VARA-CACIB
Teddybear Rockers Bronxville AVO ERI2 SA PU4
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU2 CACIB
Casmir VAL ERI3
Krispesan Paxton Prankter VAL ERI2 SA
Jotamillen Handsome Hiram VET ERI1 SA PU1 ROP-VET ROP

Nartut
Biccolo Queen Aisleen JUN ERI1 SA PN2 SERT
Biccolo Queen Ambrose JUN ERI2 SA PN3 VARA-SERT
Biccolo Queen Amoreeva JUN ERI3
Pianata’s Gestapo JUN ERI4
Nugadogin Gypsy Queen VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP

Muun väriset
Urokset
Mintgarden’s Hickstead PEN 1
Koivulan Kartanon Rasmus Rufus JUN EH1
Aureahof’s Donnie Darko NUO ERI1
Muscular Ukko-Pekka Tuo Kuu Kaakon Yllä NUO EH2
Mahti Vahdin Sheridan AVO ERI2
Memeline’s Antihero Revolution AVO EH3
Tariquun Walt Disney AVO ERI1 SA PU3 SERT-> FI MVA VARA-CACIB
Damirazin Viimeinen Niitti VAL ERI1 SA PU1 CACIN ROP
Damirazin Yhä Yllättäjä VAL ERI2 SA PU4
Tempore Fights Fires VAL ERI3 SA
Black Caesar’s Jamboree VET ERI1 SA PU2 ROP-VET

Nartut
Krispesan Damita Dahlia PEN 1 KP ROP-Pentu
L’aurea Am Jungfernbach JUN EH
Mahti Vahdin Bijou JUN ERI2 SA PN4
Mahti Vahdin Brigitte JUN EH
Peurakallion Säihkyvä Safiiri JUN ERI4
Power Dee’s Dream On Honey Bee JUN ERI1 SA PN3
Tempore Nothing New JUN ERI3
Whiskingtail’s Amazing Angelina JUN EH
Aureahof’s Careless Whisper NUO ERI3
Damirazin Ikioma Ilotulite NUO ERI2 SA
Jineritz Electra NUO ERI4
Mahti Vahdin Valentina NUO ERI
Mahti Vahdin Xoana NUO EH
Pianata’s First World Problems NUO ERI1 SA PN2 VARA-SERT VARA-CACIB
Mahti Vahdin Soraya AVO ERI2 SA
Tupsulan Baileys Mantelinmakuinen AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA CACIB VSP
Pirmittwolf Macy VAL ERI1 SA

Kasvattajaluokka
Kennel Mahti Vahdin 1 KP ROP-Kasvattaja

Valkoinen
Urokset
Dazzling White V H Bearehöfke JUN ERI1
Darrenhoff Ice Cold NUO ERI2
Darrenhoff Jesse James NUO ERI1 SA PU2 SERT VARA-CACIB
Darrenhoff Hagrid AVO EH1
Nanaleen Helmenhohto VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP
Tempore Vae Victis VET ERI1 SA PU3 ROP-VET

Nartut
Darrenhoff Ice Ice Pretty One NUO H
Ruskaharjun Amalia AVO EH1

Turku 23.3 KV tuomarina Lars Adeheimer
Musta/Ruskea
Urokset
Akwarellan Hopscotch PEN 1 KP ROP-Pentu
Akwarellan Rölli NUO ERI1 SA PU3 VARA-SERT
Teddybear Rockers Bronxville AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA CACIB VSP
Jotamillen Noble Naham VAL ERI1 SA PU2 VARA-CACIB

Nartut
Biccolo Queen Amoreeva JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP
Pianata’s Gestapo JUN ERI2 SA PN3 VARA-SERT
Akwarellan Viivi NUO ERI2 SA
Jotamillen Princess Prisca NUO ERI1 SA PN4 CACIB
Damirazin Ilmetty Ihmeentekijä AVO ERI1 SA VARA-CACIB
Tiitu AVO EH2
Hulmukan Oili VAL EH1
Bendis Vom Bollmannbrunnen VET EH2
Jotamillen Darling Daisy VET ERI1 SA PN2 ROP-VET

Muun väriset
Urokset
Akwarellan Butterscotch PEN 1 KP VSP-Pentu
Akwarellan Majesty PEN 2 KP
Pianata’s Gauleiter JUN ERI1
Akwarellan Oiva NUO ERI1
Abcanitzin Oenghus VAL ERI2 SA VARA-CACIB
Damirazin Bohjan Kruunu VAL ERI1 SA PU4 CACIB
Black Caesar’s Crazy Casanova VET ERI2 SA PU2
Damirazin Halla Yön Huimapää VET ERI1 SA PU1 ROP-VET ROP
Monet VET ERI3 SA PU3 SERT- > FI MVA

Nartut
Akwarellan Heart Throb PEN 1 KP ROP-Pentu
Damirazin Jäätävä Jääkukka JUN EH4
Damirazin Kaikista Kiehtovin JUN EH3
Jineritz Femi JUN ERI2 SA PN3 VARA-SERT
Karhunpesän Rumpelstiltskin-Tuule JUN EH
Lapponia Am Jungfernbach JUN ERI1 SA PN2 SERT
Aureahof’s Careless Whisper NUO EH2
Damirazin Häikäisevä Hienohelma NUO ERI1 SA PN4 VARA-CACIB
Karhunpesän Öinen Unelma AVO ERI1 SA
Tupsulan Baileys Mantelinmakuinen AVO ERI2
Pienenpolun Princess Caramel VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP
Senita Grazia VAL H
Mintgarden’s Ursel VET EH1

Kasvattajaluokka
Kennel Damirazin 1 KP ROP-Kasvattaja

Valkoinen
Urokset
Dazzling White V H Bearehöfke JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Abcanitzin Slaine AVO EH1

Korpilahti 17.3 ryh tuomarina Kirsi Honkanen
Musta/Ruskea
Urokset
Wildchills What Is Happening JUN ERI1 SA PU2 SERT
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU1 ROP

Nartut
Biccolo Queen Amoreeva JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
Blackbagheera’s True Love VAL ERI1
Damirazin Halla Yön Hengetär VET ERI1 SA PN2 ROP-VET

Muun väriset
Urokset
Lumikummun Viljo PEN 1 KP VSP-Pentu
Jineritz Fedor JUN ERI1 SA PU2 VARA-SERT
Bliss Kiss Cookie Dough AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP
Damirazin Ehdoton Esiintyjä AVO ERI2 SA PU3
Magnumin Elrond AVO EH3

Nartut
Amelie PEN 2
Apollonia PEN 3
Krispesan Damita Dahlia PEN 1 KP ROP-Pentu
Jineritz Freya JUN ERI2
Mahti Vahdin Yemina JUN ERI3
Peurakallion Säihkyvä Safiiri JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Kujeen Hestia NUO ERI2
Mahti Vahdin Uzma NUO ERI1 SA PN1 SERT VSP
Herttaliinu AVO EH2
Pikkulaakson Cinna AVO EH1
Mahti Vahdin Pandora AVO H

Valkoinen
Urokset
Hight Voltage Lukato Gold JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Prince Of Belgium Van Het Sneeuwvlokje AVO ERI1 SA PU2 VARA-SERT

Nartut
Ruskaharjun Amalia AVO ERI1
Hello Kitty Am Jungfernbach VAL ERI1 SA PN1 VSP

Vaasa KV 13.3 tuomarina Veli-Pekka Kumpumäki mu/ru  Susanne Wendell mv & valk
Musta/Ruskea
Nartut
Ticapon Hold On Me JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP

Muun väriset
Urokset
Pienenpolun Milo JUN ERI1 SA PU2 SERT
Baileydream’s Elegance NUO EH2
Pianata’s Fake It Till You Make It NUO ERI1
Ravasgang’s Be Commander AVO HYL
Abcanitzin Oenghus VAL ERI1
Ukontuulen Rosvo-Ritari VAL EH2
Mahti Vahdin Xavier VET ERI1 SA PU1 ROP-VET VSP

Nartut
Pianata’s First World Problems NUO ERI1 SA PN2 VARA-SERT VARA-CACIB
Veralan Meritähti NUO EH2
Baileydream’s Caramba AVO ERI2 SA PN4
Black Caesar’s Funky Girl AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA CACIB ROP
Tupsulan Blossa Savunmakuinen AVO ERI3
Mintgarden’s Ursel VET ERI1 SA PN3 VSP-VET

Valkoinen
Urokset
Abcanitzin Slaine AVO EH1
Joutsenvaaran Zeppelin VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP

Pello 3.3 ryh tuomarina Harry Tast
Musta/Ruskea
Urokset
Jarlein Eka Vekara JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Mysis Lumipyry JUN ERI2 SA PU3 VARA-SERT
Ansakan Leonardo AVO ERI1 SA PU4
Gierrat Xarro VAL ERI1 SA PU2

Nartut
Lapintähti Suffeli JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Gierrat Ziekkis AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA VSP
Dagolas After Eight VET EVA

Muun väriset
Urokset
Zibacan Classic Charm NUO ERI1 SA PU1 SERT VSP
Nuoskalumen Bontzo AVO EH1

Nartut
Aallotar PEN 1 KP ROP-Pentu
Apollonia PEN 2 KP
Lapintähti Fazerina JUN H
Pikku Diivan Revontuli NUO ERI1 SA PN2 SERT
Taikahallan Cayenne On Enne NUO EH2
Ciasman Kultakutri AVO H
Pikkulaakson Cinna AVO EH1
Popponian Doreen VAL ERI1 SA PN1 ROP
Pompparinniityn Huvitus VET ERI1 ROP-VET
Joensuu 3.3 NORD tuomarina Goran Gladic
Musta/Ruskea
Urokset
Blackbagheera’s Moonlight Shadow NUO ERI1 SA PU2 SERT NORD VARA-SERT
Krispesan Paxton Prankter VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT VSP

Nartut
Kotilan Eve AVO ERI2
Sirbendur Destination AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA NORD SERT ROP
Bendis Vom Bollmannbrunnen VET ERI1 SA PN2 NORD VARA-SERT ROP-VET

Muun väriset
Urokset
Pienenpolun Milo JUN ERI1 SA
Kotilan Kerkko-Uolevi NUO ERI1 SA
Memeline’s Antihero Revolution AVO ERI1 SA PU3 SERT
Osku AVO ERI3
Pienenpolun Lapin Ruska AVO ERI2 SA PU4 VARA-SERT
Mintgarden’s Berlin VAL ERI1 SA PU1 NORD SERT ROP
Black Caesar’s Jamboree VET ERI1 SA PU2 NORD VARA-SERT VSP-VET

Nartut
Lapponia Am Jungfernbach JUN ERI1 SA PN2 SERT NORD VARA-SERT
Black Caesar’s Anastasia VAL ERI1 SA PN1 NORD SERT VSP
Käpylä Dana VET ERI2
Mintgarden’s Ursel VET ERI1 SA PN3 ROP-VET

Valkoinen
Urokset
Ruskaharjun Be My Bacchus JUN ERI1 SA PU1 SERT NORD SERT ROP
Pello 2.3 ryh tuomarina Jouko Leiviskä
Musta/Ruskea
Urokset
Jarlein Eka Vekara JUN ERI1 SA PU2 SERT
Pikku Diivan Tiskijukka AVO EH1
Gierrat Xarro VAL ERI1 SA PU1 ROP

Nartut
Lapintähti Suffeli JUN EH1
Gierrat Ziekkis AVO ERI1
Dagolas After Eight VET ERI1 SA PN1 ROP-VET VSP

Muun väriset
Urokset
Zibacan Cheeky Champion NUO T
Nuoskalumen Bontzo AVO H

Nartut
Aallotar PEN 2
Apollonia PEN 1
Lapintähti Fazerina JUN EH1
Pikku Diivan Revontuli NUO ERI2
Taikahallan Cayenne On Enne NUO ERI1 SA PN2 SERT
Ciasman Kultakutri AVO EH1
Pikkulaakson Cinna AVO EH2
Popponian Doreen VAL ERI1 SA PN1 ROP RYP-2
Pompparinniityn Huvitus VET EH1
Joensuu 2.3 KV tuomarina Perttu Ståhlberg
Musta/Ruskea
Urokset
Blackbagheera’s Moonlight Shadow NUO EH1
Krispesan Paxton Prankter VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP

Nartut
Kotilan Eve AVO ERI1
Sirbendur Destination AVO ERI2
Bendis Vom Bollmannbrunnen VET ERI1 ROP-VET

Muun väriset
Urokset
Pienenpolun Milo JUN ERI1
Kotilan Kerkko-Uolevi NUO ERI1 SA PU2 SERT VARA-CACIB
Bliss Kiss Cookie Dough AVO ERI2 SA
Memeline’s Antihero Revolution AVO ERI1 SA PU3 VARA-SERT
Mittlines Edge Of Reality AVO ERI3
Osku AVO ERI4
Pienenpolun Lapin Ruska AVO ERI
Mintgarden’s Berlin VAL ERI2 SA PU4
Saagamurun Naurava Heinähattu VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP

Nartut
Lapponia Am Jungfernbach JUN ERI1
Damirazin Ikioma Ilotulite NUO ERI1
Sirbendur Eyecatcher AVO H
Black Caesar’s Anastasia VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP
Käpylä Dana VET EH2
Mintgarden’s Ursel VET ERI1 ROP-VET

Valkoinen
Urokset
Ruskaharjun Be My Bacchus JUN ERI1
Nanaleen Helmenhohto AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA CACIB ROP

Nartut
Ruskaharjun Amanda AVO ERI1

Huittinen 10.2 ryh tuomarina Esa Ruotsalainen
Musta/Ruskea
Urokset
Mahti Vahdin Anakin PEN 1
Litleo Vom Lenninger Tal NUO ERI1
Ticapon Hippy Shake AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA ROP

Muun väriset
Urokset
Jineritz Fedor JUN ERI1 SA PU3 VARA-SERT
Mintgarden’s Coventry AVO ERI1 SA PU2 SERT-> FI MVA
Damirazin Aito Ammattilainen VAL ERI1 SA PU1 ROP RYP-3
Jineritz Coone VAL ERI2

Nartut
Jineritz Freya JUN EH4
Lapponia Am Jungfernbach JUN ERI3
Peurakallion Säihkyvä Safiiri JUN ERI2
Tariquun Serpentiini JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Jineritz Electra NUO ERI1 SA PN3
Mahti Vahdin Minette AVO EH2
Senita Grazia AVO ERI1 SA PN1 SERT-> FI MVA VSP

Kasvattajaluokka
Kennel Jineritz 1 KP ROP-Kasvattaja

Valkoinen
Urokset
Lecibsin Suosio AVO ERI1 SA PU1 SERT-> FI MVA VSP

Nartut
Dazzling Bliss V.H. Bearehöfke JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP
Parkano ryh 2.2.tuomarina Jouko Leiviskä
Musta/Ruskea
Urokset
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU1 VSP

Nartut
Vionellan Clarice JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP

Muun väriset
Urokset
Pianata`s Fatty Boom Boom NUO H
Magnumin Elrond AVO ERI1 SA PU1 SERT ROP
Solvargens Knight Of Hearts AVO EH2

Nartut
Mahti Vahdin Brigitte PEN 1
Lapponia Am Jungfernbach JUN ERI1 SA PN1 SERT VSP
Baileydream`s Euphoria NUO ERI2 SA PN3
Teddybear Rockers New York NUO ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Solvargens Sunday Party Girl AVO H
Pianata`s American Dum Dum Pops VET EH1

Valkoinen
Urokset
Joutsenvaaran Zeppelin VAL ERI1 SA PU1 VSP

Nartut
Dazzling Bliss V.H. Bearehöfke JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP
Kurjenpolven Hearty Hemera NUO H
Ruskaharjun Amalia NUO H

Ilomantsi ryh 19.1 tuomarina Markku Kipinä
Musta/Ruskea
Urokset
Krispesan Paxton Prankter VAL ERI1 SA PU2
Ticapon Ultima Fighter VET ERI1 SA PU1 ROP-VET ROP BIS 3-VET

Muun väriset
Urokset
Osku AVO EH1
Turku KV 19.1 tuomarina Matti Tuominen mu/ru & valk, Paula Rekiranta mv
Musta/Ruskea
Urokset
Akwarellan Rölli NUO EH1
Pianata’s Eton Mess AVO ERI1 SA PU3 SERT VARA-CACIB
Cadinan Wild Will VAL ERI1 SA PU2 CACIB
Jotamillen Handsome Hiram VET ERI1 SA PU1 ROP-VET ROP

Nartut
Jotamillen Princess Prisca JUN ERI1 SA PN3 VARA-SERT
Vionellan Clarice JUN ERI2
Mikälie Joku Pirre NUO EH1
Sirbendur Destination AVO ERI2
Solvargens Nightwish AVO ERI1 SA PN2 SERT-> FI MVA VARA-CACIB
Blackbagheera’s Xereswein Fur Dich VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP

Muun väriset
Urokset
Gleizz Fifty Shades Darker NUO EH2
Pianata’s Fake It Till You Make It NUO ERI1
Abcanitzin Oenghus VAL ERI
Damirazin Bohjan Kruunu VAL ERI3 SA
Damirazin Viimeinen Niitti VAL ERI1 SA PU1 CACIB ROP
Damirazin Yhä Yllättäjä VAL ERI2 SA PU4 VARA-CACIB
Mintgarden’s Berlin VAL ERI4
Black Caesar’s Crazy Casanova VET ERI2 SA PU3
Mintgarden’s Raikas VET ERI3 SA
Monet VET ERI1 SA PU2 SERT ROP-VET

Nartut
Lapponia Am Jungfernbach PEN 1 KP ROP-Pentu
Damirazin Kaikista Kiehtovin JUN ERI1 SA PN2 VARA-SERT
Tempore Nothing New JUN EH2
Aureahof’s Careless Whisper NUO ERI1
Lecibsin Jiffy NUO EH2
Bellino AVO EH
Senita Grazia AVO ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP
Sirbendur April Surprise AVO ERI4
Tassukankareen Loru AVO H
Ticapon Like A Fox AVO ERI2 SA PN3 VARA-CACIB
Tupsulan Baileys Mantelinmakuinen AVO ERI3 SA
Lecibsin Isabel VET ERI2 SA
Pianata’s American Dumdum Pops VET ERI1 SA PN4 VSP-VET

Kasvattajaluokka
Kennel Damirazin 1 KP ROP-Kasvattaja

Valkoinen
Urokset
Dazzling White V H Bearehöfke JUN ERI1
Abcanitzin Slaine NUO EH1

Nartut
Tinrose’s Snowangel JUN EH1
Damirazin Bling Bling NUO EH1
Kajaani KV 13.1. tuomarina Hanna-Riina Aho
Musta/Ruskea
Urokset
Jarlein Eka Vekara JUN ERI1 SA PU3 VARA-SERT
Blackbagheera’s My Only One NUO ERI2 SA
Saagamurun Sokka Irti NUO ERI1 SA
Teddybear Rockers Bronxville NUO ERI3
Blackbagheera’s King Elvis AVO ERI2
Blackbagheera’s Moonlight Shadow AVO ERI3
Bobbydollar AVO EH4
Gierrat Xanto AVO ERI1 SA PU1 SERT CACIB VSP
Blackbagheera’s He Is My Everything VAL ERI2 SA PU4
Gierrat Xarro VAL ERI1 SA PU2 VARA-CACIB

Nartut
Blackbagheera’s Magical Mystery JUN EH1
Jineritz Eyre NUO EH1
Blackbagheera’s Kiss Me Quick AVO ERI1
Hulmukan Laura VAL ERI1 SA PN1 CACIB ROP

Kasvattajaluokka
Kennel Blackbagheera’s  1 KP ROP-Kasvattaja

Muun väriset
Urokset
Jemakon Taikaheppu PEN 1 KP ROP-Pentu
Kotilan Asterix JUN EH2
Kotilan Kerkko-Uolevi JUN ERI1
Baileydream’s Elegance NUO ERI1 SA PU1 SERT CACIB ROP
Mahti Vahdin Vergil NUO HYL
Mörköviidan Alvar NUO H
Saagamurun Syypää Sun Hymyyn NUO ERI2 SA PU3 VARA-SERT
Graubube Erst Schwarm AVO ERI2
Pienenpolun Aikamoinen Yllätys AVO ERI1 SA
Damirazin Yhä Yllättäjä VAL ERI1 SA PU2 VARA-CACIB
Mahti Vahdin Esteban VAL ERI2 SA PU4

Nartut
Jemakon Taikalumi       PEN 1 KP VSP-Pentu
Teddybear Rockers Rockabella JUN ERI1
Käpylä Onerva AVO H
Mahti Vahdin Minette AVO ERI1 SA PN2 SERT VARA-CACIB
Gierrat Uvanga VAL ERI1 SA PN1 CACIB VSP

Valkoinen
Urokset
Ukontuulen Mestariteos JUN ERI1 SA PU1 SERT ROP
Pompparinniityn Zigge VAL ERI1 SA PU2 CACIB

Nartut
Talvitassun Bikku Balleriina JUN H
Talvitassun Buuterilumi Beibe JUN EH1
Ruskaharjun Amalia NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB VSP
Mikälie Ikijää VET ERI1 SA PN2 ROP-VET